OD1238-24MB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1458-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1238-24MB
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 95,0CFM (2,66m³/min) 2 johtoa
EDA/CAD-mallit
OD1238-24MB -mallit
Kategoria
Kohina
41,0dB
Valm.
Teho (wattia)
6 W
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
0,72 lb (326,59 g)
Leveys
38,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,230A
Ilmavirtaus
95,0CFM (2,66m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,230 in H2O (57,3 Pa)
Materiaali - terä
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
65000 tuntia @ 45°C