OD1238-24HHB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1476-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1238-24HHB
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 154,0CFM (4,31m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OD1238-24HHB -mallit
Kategoria
Kohina
52,0dB
Valm.
Teho (wattia)
14.4 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Virtaluokitus (ampeeria)
0,600A
Leveys
38,00mm
Jännitealue
12 – 28VDC
Ilmavirtaus
154,0CFM (4,31m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,570 in H2O (142,0 Pa)
Materiaali - terä
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
65000 tuntia @ 45°C