OD1225-24MB
OD1225-24MB
OD1225-24MB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1134-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1225-24MB
Kuvaus
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 90,0CFM (2,52m³/min) 2 johtoa
EDA/CAD-mallit
OD1225-24MB -mallit
Kategoria
Kohina
35,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
4.1 W
Terminointi
2 johtoa
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,170A
Ilmavirtaus
90,0CFM (2,52m³/min)
Jännitealue
15 – 26VDC
Staattinen paine
0,190 in H2O (47,3 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 35°C