OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
OD1225-24HSS
DigiKeyn tuotenumero
1053-1131-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1225-24HSS
Kuvaus
FAN AXIAL 120X120MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Tiivistetty holkki 87,0CFM (2,44m³/min) 2 johtoa
EDA/CAD-mallit
OD1225-24HSS -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys
Valm.
Kohina
38,7dB(A)
Sarja
Teho (wattia)
5.5 W
Terminointi
2 johtoa
Jännite – nimellinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Hyväksyjä
cURus, TUV
Leveys
25,00mm
Ilmavirtaus
87,0CFM (2,44m³/min)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,320A
Staattinen paine
0,180 in H2O (45,0 Pa)