OD1225-24HB02A
DigiKeyn tuotenumero
1053-1422-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OD1225-24HB02A
Kuvaus
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 120,0CFM (3,36m³/min) 3 johtoa
EDA/CAD-mallit
OD1225-24HB02A -mallit
Kategoria
Kohina
42,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
7.7 W
Terminointi
3 johtoa
Toimintalämpötila
-4 – 149°F (-20 – 65°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Leveys
25,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,320A
Ilmavirtaus
120,0CFM (3,36m³/min)
Jännitealue
15 – 25VDC
Staattinen paine
0,240 in H2O (59,8 Pa)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 40°C