OA92AP-11-1TB
OA92AP-11-1TB
OA92AP-11-1TB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1102-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA92AP-11-1TB
Kuvaus
FAN AXIAL 92X26MM 115VAC TERM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Neliö - 92mm pit. x 92mm kork. Pallo 35,0CFM (0,980m³/min) 2 riviliitintä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OA92AP-11-1TB -mallit
Kategoria
Kohina
30,0dB
Valmistaja
Orion Fans
Teho (wattia)
13,00W
Sarja
RPM
3000 RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 riviliitintä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 176°F (-20 – 80°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Neliö - 92mm pit. x 92mm kork.
Paino
0,644 lb (292,11 g)
Leveys
26,00mm
Jännitealue
80 – 130VAC
Ilmavirtaus
35,0CFM (0,980m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,200 in H2O (49,8 Pa)
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 40°C