OA80EC-UR-1WB
DigiKeyn tuotenumero
1053-OA80EC-UR-1WB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA80EC-UR-1WB
Kuvaus
EC FAN 80X38MM 85-265VAC 39CFM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 110/220VAC Neliö - 80mm pit. x 80mm kork. Pallo 39,0CFM (1,09m³/min) 2 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OA80EC-UR-1WB -mallit
Kategoria
Kohina
32,0dB
Valmistaja
Orion Fans
Teho (wattia)
1,50W
Sarja
RPM
3000 RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Jännite – nimellinen
110/220VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 80mm pit. x 80mm kork.
Paino
0,397 lb (180,08 g)
Leveys
38,00mm
Jännitealue
85 – 265VAC
Ilmavirtaus
39,0CFM (1,09m³/min)
Materiaali - kehys
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Staattinen paine
0,220 in H2O (54,8 Pa)
Materiaali - terä
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C