OA2547AP-11-1TB1869K
DigiKeyn tuotenumero
1053-OA2547AP-11-1TB1869K-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA2547AP-11-1TB1869K
Kuvaus
AC FAN, IP69K, 254X254X89MM, 115
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Pyöreä - 254mm halk. Pallo 1000,0CFM (28,00m³/min) 2 riviliitintä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OA2547AP-11-1TB1869K -mallit
Kategoria
Kohina
70,0dB
Valmistaja
Orion Fans
Teho (wattia)
105W
Sarja
RPM
3250 RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 riviliitintä
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP69K - pölytiivis, vedenkestävä, vedenpitävä
Jännite – nimellinen
115VAC
Toimintalämpötila
-22 – 176°F (-30 – 80°C)
Koko/mitat
Pyöreä - 254mm halk.
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Leveys
89,00mm
Paino
5,6 lbs (2,5 kg)
Ilmavirtaus
1000,0CFM (28,00m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,600 in H2O (149,5 Pa)
Materiaali - terä
Teräs
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
50000 tuntia @ 55°C