OA180AP-22-1WB_view2
OA180AP-22-1WB_view3
OA180AP-22-1WB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1051-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA180AP-22-1WB
Kuvaus
FAN AXIAL 180X89MM 230VAC WIRE
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 230VAC Neliö - 180mm pit. x 180mm kork. Pallo 409,0CFM (11,45m³/min) 2 johtoa
EDA/CAD-mallit
OA180AP-22-1WB -mallit
Kategoria
Kohina
62,0dB
Teho (wattia)
70,0W
Sarja
RPM
3175 RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 johtoa
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
230VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 180mm pit. x 180mm kork.
Paino
4 lbs (1,8 kg)
Leveys
89,00mm
Jännitealue
200 – 240VAC
Ilmavirtaus
409,0CFM (11,45m³/min)
Staattinen paine
0,840 in H2O (209,2 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 40°C