OA172SAP-11-3TB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1040-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA172SAP-11-3TB
Kuvaus
FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC TERM
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 135,0CFM (3,78m³/min) 2 riviliitintä
EDA/CAD-mallit
OA172SAP-11-3TB -mallit
Kategoria
Kohina
33,0dB
Teho (wattia)
16,00W
Sarja
RPM
1800 RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 riviliitintä
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
cURus, TUV
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Paino
2,6 lbs (1,2 kg)
Leveys
51,00mm
Jännitealue
80 – 130VAC
Ilmavirtaus
135,0CFM (3,78m³/min)
Staattinen paine
0,430 in H2O (107,1 Pa)
Käyttöikä lämpötilassa
60000 tuntia @ 40°C