OA172SAP-11-1TBXCSF
DigiKeyn tuotenumero
1053-1559-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA172SAP-11-1TBXCSF
Kuvaus
FAN AXIAL 172X55MM 115VAC TERM
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork. Pallo 293,0CFM (8,20m³/min) 2 riviliitintä
EDA/CAD-mallit
OA172SAP-11-1TBXCSF -mallit
Kategoria
Kohina
60,0dB
Teho (wattia)
38,00W
Sarja
RPM
3400 RPM
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointi
2 riviliitintä
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Suorakulmainen/pyöristetty - 172mm pit. x 150mm kork.
Paino
2,4 lbs (1,1 kg)
Leveys
55,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,340A
Ilmavirtaus
293,0CFM (8,20m³/min)
Jännitealue
103 – 126VAC
Staattinen paine
0,900 in H2O (224,2 Pa)
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Tuuletintyyppi
Putkiaksiaali
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 40°C