OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
OA109AP-11-2TB
DigiKeyn tuotenumero
1053-1005-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OA109AP-11-2TB
Kuvaus
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuulettimet Putkiaksiaali 115VAC Neliö - 120mm pit. x 120mm kork. Pallo 71,0CFM (1,99m³/min) 2 riviliitintä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OA109AP-11-2TB -mallit
Kategoria
Kohina
35,0dB
Valmistaja
Orion Fans
Teho (wattia)
11,00W
Sarja
RPM
2300 RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
2 riviliitintä
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 167°F (-20 – 75°C)
Jännite – nimellinen
115VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV, UR
Koko/mitat
Neliö - 120mm pit. x 120mm kork.
Paino
1,2 lbs (544,3 g)
Leveys
38,50mm
Jännitealue
80 – 130VAC
Ilmavirtaus
71,0CFM (1,99m³/min)
Materiaali - kehys
Alumiini
Staattinen paine
0,210 in H2O (52,3 Pa)
Materiaali - terä
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Laakerin tyyppi
Pallo
Käyttöikä lämpötilassa
70000 tuntia @ 40°C