AOM12864A0-0.96WW-ANO
DigiKeyn tuotenumero
5491-AOM12864A0-0.96WW-ANO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AOM12864A0-0.96WW-ANO
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY OLED WHITE 0.96"
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Valkoinen OLED SPI 0,96" (24,38mm) 128 x 64
Kategoria
Katselualue
23,70mm lev. x 12,90mm kork.
Valmistaja
Orient Display
Taustavalo
Ilman taustavaloa
Pakkaustapa
Kotelo
Pikselit
128 x 64
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
SPI
Näytön tyyppi
OLED
Ohjaimen tyyppi
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Grafiikan väri
Valkoinen
Näytön diagonaalinen koko
0,96" (24,38mm)