SZNZ9F5V6ST5G
DigiKeyn tuotenumero
SZNZ9F5V6ST5GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZNZ9F5V6ST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZNZ9F5V6ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZNZ9F5V6ST5G
Kuvaus
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOD923
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.6 V 250 mW Kiinnitys pintaan SOD-923
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SZNZ9F5V6ST5G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teho - maksimi
250 mW
Pakkaus / kotelo
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Valmistajan laitepakkaus
SOD-923
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 2.5 V