SZMMSZ5250BT1G
DigiKeyn tuotenumero
SZMMSZ5250BT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMMSZ5250BT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMSZ5250BT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMMSZ5250BT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
45 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 20 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
EDA/CAD-mallit
SZMMSZ5250BT1G -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 15 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms