SZMMSZ30T1G
DigiKeyn tuotenumero
SZMMSZ30T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMMSZ30T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMSZ30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMMSZ30T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 30V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 30 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
EDA/CAD-mallit
SZMMSZ30T1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 21 V