SZMMBZ27VALT3G
DigiKeyn tuotenumero
SZMMBZ27VALT3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMMBZ27VALT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMBZ27VALT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMMBZ27VALT3G
Kuvaus
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener - ryhmät 1 pari yhteinen anodi 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SZMMBZ27VALT3G -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 22 V
Valmistaja
onsemi
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Konfiguraatio
1 pari yhteinen anodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
27 V
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
300 mW