SZMM5Z5V1ST5G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SZMM5Z5V1ST5G |
Kuvaus | DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 52 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 5.1 V 500 mW ±2,16% Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Valm. | Toimintalämpötila -65°C – 150°C (TJ) |
Toleranssi ±2,16% | Pakkaus / kotelo |
Teho - maksimi 500 mW | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 60 Ohms | Päätuotenumero |
Virta - käänteinen vuoto @ Vr 2 µA @ 2 V |