SZMM5Z5V1ST5G
DigiKeyn tuotenumero
488-SZMM5Z5V1ST5GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-SZMM5Z5V1ST5GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-SZMM5Z5V1ST5GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMM5Z5V1ST5G
Kuvaus
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 5.1 V 500 mW ±2,16% Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±2,16%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
60 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 2 V