SZMM5Z27VT1G
DigiKeyn tuotenumero
SZMM5Z27VT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMM5Z27VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM5Z27VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMM5Z27VT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 27V 500MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 27 V 500 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOD-523
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SZMM5Z27VT1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±7%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
500 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 18.9 V