SZMM3Z10VT1G
DigiKeyn tuotenumero
SZMM3Z10VT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZMM3Z10VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM3Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZMM3Z10VT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 300 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOD-323
EDA/CAD-mallit
SZMM3Z10VT1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±6%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
300 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
20 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V