SZESD5Z12T1G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Comchip Technology
Varastossa: 120 197
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Nexperia USA Inc.
Semtech Corporation
25V Puristusliitin 9,6A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
SZESD5Z12T1G
DigiKeyn tuotenumero
SZESD5Z12T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZESD5Z12T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZESD5Z12T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZESD5Z12T1G
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SZESD5Z12T1G -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
240W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
55pF @ 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Luokka
Autoteollisuus
Yksisuuntaiset kanavat
1
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
14,1V
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
25V
Valmistajan laitepakkaus
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,6A (8/20µs)