SZBZX84C16LT3G
DigiKeyn tuotenumero
SZBZX84C16LT3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZBZX84C16LT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZBZX84C16LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZBZX84C16LT3G
Kuvaus
DIODE ZENER 16V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 16 V 250 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
EDA/CAD-mallit
SZBZX84C16LT3G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
250 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
40 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 11.2 V