SZBZX84C12LT3G
DigiKeyn tuotenumero
SZBZX84C12LT3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZBZX84C12LT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZBZX84C12LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZBZX84C12LT3G
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 250 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SZBZX84C12LT3G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
250 mW
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V