NZ9F10VST5G
DigiKeyn tuotenumero
NZ9F10VST5GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NZ9F10VST5GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NZ9F10VST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NZ9F10VST5G
Kuvaus
DIODE ZENER 10V 250MW SOD923
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 10 V 250 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-923
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NZ9F10VST5G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 7 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-923
Teho - maksimi
250 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms