NSRLL30XV2T1G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NSRLL30XV2T1G |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 52 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 30 V 200mA Kiinnitys pintaan SOD-523 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NSRLL30XV2T1G -mallit |
Kategoria | Nopeus Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 1 µA @ 10 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus SOD-523 |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 30 V | Toimintalämpötila - liitos -55°C – 150°C |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 200mA | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 600 mV @ 200 mA |