NL17SZ32P5T5G
DigiKeyn tuotenumero
488-NL17SZ32P5T5GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NL17SZ32P5T5GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NL17SZ32P5T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NL17SZ32P5T5G
Kuvaus
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT953
Valmistajan vakio toimitusaika
42 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
OR-hila IC 1 Kanavainen SOT-953
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NL17SZ32P5T5G -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (maks.)
1 µA
Valm.
Virta - lähtö korkea, matala
32mA, 32mA
Sarja
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,5ns @ 5V, 50pF
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Logiikan tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
SOT-953
Piirien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
SOT-953
Tulojen lukumäärä
2
Päätuotenumero
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V