NCV7041D3G100R2G
DigiKeyn tuotenumero
488-NCV7041D3G100R2GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NCV7041D3G100R2GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCV7041D3G100R2GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCV7041D3G100R2G
Kuvaus
CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virran tunnistus Vahvistimet 1 Piiriä Push-Pull 8-SOIC
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
80 kHz
Valm.
Virta - biastulo
200 µA
Sarja
Jännite - tulon offset
100 µV
Digi-Reel®
Virta - syöttö
1,5mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
3 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TA)
Lähdön tyyppi
Push-Pull
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
1V/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
100 kHz