NCV7041D3G100R2G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NCV7041D3G100R2G |
Kuvaus | CURRENT SENSE AMPLIFIER, 80V COM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 52 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Virran tunnistus Vahvistimet 1 Piiriä Push-Pull 8-SOIC |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | -3 db:n kaistanleveys 80 kHz |
Valm. | Virta - biastulo 200 µA |
Sarja | Jännite - tulon offset 100 µV |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - syöttö 1,5mA |
Osan tila Aktiivinen | Jännitealue (min.) 3 V |
Vahvistimen tyyppi | Jännitealue (maks.) 5.5 V |
Piirien lukumäärä 1 | Toimintalämpötila -40°C – 150°C (TA) |
Lähdön tyyppi Push-Pull | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Muuttumisnopeus 1V/µs | Pakkaus / kotelo 8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) |
Vahvistus-kaistanleveys-tulo 100 kHz | Valmistajan laitepakkaus 8-SOIC |