NCV51313ADR2G
DigiKeyn tuotenumero
488-NCV51313ADR2GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NCV51313ADR2GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCV51313ADR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCV51313ADR2G
Kuvaus
130V HIGH SIDE DRIVER
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Korkea puoli porttiohjaimet IC Invertoimaton 8-SOIC
Kategoria
Virta - huippulähtö (lähde, nielu)
2A, 3A
Valmistaja
onsemi
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Digi-Reel®
Yläpuolen jännite - maks. (Bootstrap)
130 V
Osan tila
Aktiivinen
Nousu/laskuaika (tyyp.)
11ns, 10ns
Ohjattava konfiguraatio
Korkea puoli
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Kanavan tyyppi
Yksikanavainen
Luokka
Autoteollisuus
Ohjaimien lukumäärä
1
Hyväksyntä
AEC-Q100
Hilan tyyppi
MOSFET (N-kanava)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Syöttöjännite
8V – 19V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Logiikan jännite - VIL, VIH
1,3V, 1V