NCP698SQ25T1G
DigiKeyn tuotenumero
NCP698SQ25T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NCP698SQ25T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCP698SQ25T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCP698SQ25T1G
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC-82AB
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SC-82AB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NCP698SQ25T1G -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
6 µA
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaus / kotelo
SC-82A, SOT-343
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SC-82AB
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 150mA