NCP692MN33T2G
DigiKeyn tuotenumero
NCP692MN33T2GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NCP692MN33T2GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCP692MN33T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCP692MN33T2G
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A 6-DFN (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NCP692MN33T2G -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
200 µA
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
240 µA
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
6-VDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-DFN (3x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,25V @ 1A