NCP565D2T33R4G
DigiKeyn tuotenumero
NCP565D2T33R4GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NCP565D2T33R4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
NCP565D2T33R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCP565D2T33R4G
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A D2PAK-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NCP565D2T33R4G -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
3 mA
Digi-Reel®
PSRR
85dB – 75db (120Hz – 1kHz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Tulojännite (maks.)
9V
Valmistajan laitepakkaus
D2PAK-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V