NCP51100ASNT1G
DigiKeyn tuotenumero
488-NCP51100ASNT1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NCP51100ASNT1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCP51100ASNT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCP51100ASNT1G
Kuvaus
IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Matala puoli porttiohjaimet IC Invertoimaton SOT-23-5
Kategoria
Logiikan jännite - VIL, VIH
2V, 0,8V
Valmistaja
onsemi
Virta - huippulähtö (lähde, nielu)
3A, 3A
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Nousu/laskuaika (tyyp.)
14ns, 7ns
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Ohjattava konfiguraatio
Matala puoli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavan tyyppi
Yksikanavainen
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Ohjaimien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Hilan tyyppi
IGBT, MOSFET (N-kanava)
Päätuotenumero
Syöttöjännite
11V – 18V