NCP114AMX285TCG
DigiKeyn tuotenumero
488-NCP114AMX285TCGTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NCP114AMX285TCGCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCP114AMX285TCGDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCP114AMX285TCG
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4-UDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-UDFN (1,0x1,0)
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
95 µA
Valm.
PSRR
75dB (1kHz)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Pakkaus / kotelo
4-UDFN avoin juotoskohta
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
4-UDFN (1,0x1,0)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,85V