NCP1075P065G
DigiKeyn tuotenumero
NCP1075P065GOS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCP1075P065G
Kuvaus
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Offline-muunnin Paluumuutin Topologia 65kHz 7-PDIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NCP1075P065G -mallit
Kategoria
Käyttöjakso
68%
Valmistaja
onsemi
Taajuus - kytkentä
65kHz
Pakkaustapa
Putki
Teho (wattia)
19 W
Osan tila
Aktiivinen
Vikasuojaus
Virran rajoitus, Ylikuormitus, Ylikuumeneminen, Ylijännite, Oikosulku
Lähdön erotus
Eristetty
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Sisäiset kytkimet
Kyllä
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm), 7 johtoa
Jännite - läpilyönti
700V
Valmistajan laitepakkaus
7-PDIP
Topologia
Paluumuutin
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käynnistys
8.2 V
Päätuotenumero
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
6,3V – 10V