NCL30076AADR2G
DigiKeyn tuotenumero
488-NCL30076AADR2GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NCL30076AADR2GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NCL30076AADR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NCL30076AADR2G
Kuvaus
IC LED DRVR CTRL PWM 800MA 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED ohjain IC 1 Lähtö DC DC -ohjain Jännitteenalennus (Buck) Analoginen, PWM Himmennys 800mA 8-SOIC
Kategoria
Virta - lähtö/kanava
800mA
Valmistaja
onsemi
Himmennys
Analoginen, PWM
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
LED-valaistus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tyyppi
DC DC -ohjain
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Topologia
Jännitteenalennus (Buck)
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Sisäiset kytkimet
No
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Lähtöjen lukumäärä
1
Päätuotenumero
Jännite - syöttö (maks.)
30V