NC7SZ05M5X | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | NC7SZ05M5X |
Kuvaus | IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Invertteri IC 1 Kanavainen Avoin nielu SOT-23-5 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | NC7SZ05M5X -mallit |
Kategoria | Syöttöjännite 1,65V – 5,5V |
Valm. | Virta - lepovirta (maks.) 2 µA |
Sarja | Virta - lähtö korkea, matala -, 32mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL 4,3ns @ 5V, 50pF |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 85°C |