NC7SZ05M5X
DigiKeyn tuotenumero
NC7SZ05M5XTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NC7SZ05M5XCT-ND - Cut Tape (CT)
NC7SZ05M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NC7SZ05M5X
Kuvaus
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Invertteri IC 1 Kanavainen Avoin nielu SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NC7SZ05M5X -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,65V – 5,5V
Valm.
Virta - lepovirta (maks.)
2 µA
Sarja
Virta - lähtö korkea, matala
-, 32mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Maksimi etenemisviive @ V, maksimi CL
4,3ns @ 5V, 50pF
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C