MSQA6V1W5T2G
DigiKeyn tuotenumero
MSQA6V1W5T2GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MSQA6V1W5T2GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MSQA6V1W5T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSQA6V1W5T2G
Kuvaus
TVS DIODE 3VWM SC88A
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puristusliitin Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MSQA6V1W5T2G -mallit
Kategoria
Syöttöjännitteen suojaus
No
Valm.
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi taajuudella
90pF @ 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
4
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
6,1V
Päätuotenumero
Teho - pulssin huippu
150W