MMSZ7V5T1G
DigiKeyn tuotenumero
MMSZ7V5T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MMSZ7V5T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ7V5T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMSZ7V5T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 7.5V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 7.5 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMSZ7V5T1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 5 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms