MMSZ2V7T1G
DigiKeyn tuotenumero
MMSZ2V7T1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MMSZ2V7T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMSZ2V7T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMSZ2V7T1G
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 500MW SOD123
Valmistajan vakio toimitusaika
43 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 500 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-123
EDA/CAD-mallit
MMSZ2V7T1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms