MMBD6100LT1G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MMBD6100LT1G |
Kuvaus | DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 44 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 200mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MMBD6100LT1G -mallit |
Kategoria | Nopeus Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet |
Valmistaja onsemi | Käänteinen elpymisaika (trr) 4 ns |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 100 nA @ 50 V |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila - liitos -55°C – 150°C |
Diodikonfiguraatio 1 pari yhteinen katodi | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Teknologia Standardi | Pakkaus / kotelo TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 70 V | Valmistajan laitepakkaus SOT-23-3 (TO-236) |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden) 200mA (DC) | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1.1 V @ 100 mA |