MMBD6100LT1G
DigiKeyn tuotenumero
MMBD6100LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MMBD6100LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MMBD6100LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MMBD6100LT1G
Kuvaus
DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 70 V 200mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MMBD6100LT1G -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
onsemi
Käänteinen elpymisaika (trr)
4 ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Diodikonfiguraatio
1 pari yhteinen katodi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Standardi
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
200mA (DC)
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.1 V @ 100 mA