MM3Z9V1B
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z9V1BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z9V1BCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z9V1BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z9V1B
Kuvaus
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 9.1 V 200 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323F
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
450 nA @ 6 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
14 Ohms