MM3Z4V7ST1G
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z4V7ST1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z4V7ST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z4V7ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z4V7ST1G
Kuvaus
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 4.7 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MM3Z4V7ST1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 2 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms