MM3Z33VB
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z33VBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z33VBCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z33VBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z33VB
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 33 V 200 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323F
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
45 nA @ 23 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
75 Ohms