MM3Z2V7C | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MM3Z2V7C |
Kuvaus | DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F |
Valmistajan vakio toimitusaika | 11 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323F |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 18 µA @ 1 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1 V @ 10 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -65°C – 150°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±5% | Valmistajan laitepakkaus SOD-323F |
Teho - maksimi 200 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 94 Ohms |