MM3Z2V7C
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z2V7CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z2V7CCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z2V7CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z2V7C
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323F
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
18 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
94 Ohms