MM3Z2V7B
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z2V7BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z2V7BCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z2V7BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z2V7B
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 200MW SOD323F
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 200 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323F
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
18 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323F
Teho - maksimi
200 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
94 Ohms